GRUPA A MOS Wola Victoria Volley Płock Akademia Wójtowicza Joker Kozienice   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
MOS Wola Victoria   2 0 25 13 2 0 25 9 2 0 25 10 MOS Wola Victoria   6 0 150 73
25 20 25 12 25 9
            Volley Płock   0 2 33 50
Volley Płock 0 2 13 25                  
20 25         Akademia Wójtowicza   0 2 21 50
0 0        
Akademia Wójtowicza 0 2 9 25 0 0 0 0           Joker Kozienice   0 2 19 50
12 25 0 0    
0 0 0 0    
Joker Kozienice 0 2 10 25 0 0 0 0 0 0 0 0  
9 25 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA B GLKS Nadarzyn NOSiR Saska Warszawa Plas Warszawa   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
GLKS Nadarzyn   2 0 25 23 2 0 25 9 2 0 25 13 GLKS Nadarzyn 6 6 0 150 81
25 15 25 19 25 2
            Saska Warszawa 5 4 2 128 114
NOSiR 0 2 23 25   0 2 23 25 2 0 25 15
15 25 15 25 25 16 NOSiR 4 2 4 126 131
0 0        
Saska Warszawa 0 2 9 25 2 0 25 23   2 0 25 19 Plas Warszawa 3 0 6 72 150
19 25 25 15 25 7
0 0 0 0    
Plas Warszawa 0 2 13 25 0 2 15 25 0 2 19 25  
2 25 16 25 7 25
0 0 0 0 0 0
GRUPA C Krótka Mysiadło Metro II Warszawa Polonez Wyszków Sparta Grodzisk   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Krótka Mysiadło                           Krótka Mysiadło   0 0 0 0
           
            Metro II Warszawa   0 0 0 0
Metro II Warszawa 0 0 0 0                  
0 0         Polonez Wyszków   0 0 0 0
0 0        
Polonez Wyszków 0 0 0 0 0 0 0 0           Sparta Grodzisk   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
Sparta Grodzisk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA D Legionovia MOS Wola II Beta Błonie Sęp Żelechów   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Legionovia   0 2 22 25 0 2             Beta Błonie 6 6 0 50 40
11 25        
            MOS Wola II 5 4 2 140 119
MOS Wola II 2 0 25 22   0 2 21 25 2 0 25 14
25 11 19 25 25 22 Legionovia   0 4 33 50
0 0        
Beta Błonie 2 0 0 0 2 0 25 21   2 0     Sęp Żelechów   0 4 36 50
0 0 25 19    
0 0 0 0    
Sęp Żelechów 0 0 0 0 0 2 14 25 0 2 0 0  
0 0 22 25 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA E Atena Warszawa Radomka Radom Wrzos Międzyborów Sparta Warszawa   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Atena Warszawa   2 0 25 15 2 0 25 15 2 0 25 17 Atena Warszawa 6 6 0 150 89
25 11 25 8 25 23
            Sparta Warszawa 5 4 2 40 50
Radomka Radom 0 2 15 25   2 0     0 2    
11 25         Radomka Radom 4 2 4 26 50
0 0        
Wrzos Międzyborów 0 2 15 25 0 2 0 0   0 2     Wrzos Międzyborów 3 0 6 23 50
8 25 0 0    
0 0 0 0    
Sparta Warszawa 0 2 17 25 2 0 0 0 2 0 0 0  
23 25 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA F Nike Otrołęka Metro Warszawa Olimp Tłuszcz Trójka Kobyłka   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Nike Otrołęka   2 0 25 17 2 0 25 18 2 0 25 16 Nike Otrołęka 6 6 0 150 106
25 14 25 20 25 21
            Metro Warszawa   0 2 31 50
Metro Warszawa 0 2 17 25                  
14 25         Olimp Tłuszcz   0 2 38 50
0 0        
Olimp Tłuszcz 0 2 18 25 0 0 0 0           Trójka Kobyłka   0 2 37 50
20 25 0 0    
0 0 0 0    
Trójka Kobyłka 0 2 16 25 0 0 0 0 0 0 0 0  
21 25 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0