GRUPA 1 GLKS II Nadarzyn Krtóka II Mysiadło Akademia Wójtowicza -   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
GLKS II Nadarzyn                           GLKS II Nadarzyn   0 0 0 0
           
            Krtóka II Mysiadło   0 0 0 0
Krtóka II Mysiadło 0 0 0 0                  
0 0         Akademia Wójtowicza   0 0 0 0
0 0        
Akademia Wójtowicza 0 0 0 0 0 0 0 0           -   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA 2 Radomka II Radom Joker Kozienice KKS Kozienice Beta Pionki   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Radomka II Radom                           Joker Kozienice   0 0 0 0
           
            Radomka II Radom   0 0 0 0
Joker Kozienice 0 0 0 0                  
0 0         Beta Pionki   0 0 0 0
0 0        
KKS Kozienice 0 0 0 0 0 0 0 0           KKS Kozienice   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
Beta Pionki 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA 3 Saska Warszawa UKS Izabelin Olimp Mińsk Maz -   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Saska Warszawa   2 0 25 5 2 0 25 9         Saska Warszawa 4 4 0 100 30
25 7 25 9    
            Olimp Mińsk Maz 3 2 2 68 84
UKS Izabelin 0 2 5 25   0 2 23 25        
7 25 11 25     UKS Izabelin 2 0 4 46 100
0 0        
Olimp Mińsk Maz 0 2 9 25 2 0 25 23           -   0 0 0 0
9 25 25 11    
0 0 0 0    
- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA 4 Legionovia II Sparta II Grodzisk Plas Warszawa 0   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Legionovia II   2 0     0 2             Plas Warszawa 4 4 0 0 0
           
            Legionovia II 3 2 2 0 0
Sparta II Grodzisk 0 2 0 0   0 2            
0 0         Sparta II Grodzisk 2 0 4 0 0
0 0        
Plas Warszawa 2 0 0 0 2 0 0 0           0   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA 5 Olimp II Tłuszcz Iskra Warszawa Polonez Wyszków Legia Warszawa   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Olimp II Tłuszcz   2 0 25 13 0 2 14 25 0 2 6 25 Polonez Wyszków 6 6 1 156 100
25 21 13 25 6 25
            Legia Warszawa 5 5 2 153 88
Iskra Warszawa 0 2 13 25   0 2 10 25 0 2 7 25
21 25 10 25 13 25 Olimp II Tłuszcz 4 2 4 89 134
0 0        
Polonez Wyszków 2 0 25 14 2 0 25 10   2 1 25 18 Iskra Warszawa 3 0 6 74 150
25 13 25 10 16 25
0 0 0 0 15 10
Legia Warszawa 2 0 25 6 2 0 25 7 1 2 18 25  
25 6 25 13 25 16
0 0 0 0 10 15
GRUPA 6 Spatra Grodzisk Praska 30 Perła Szczaki -   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Spatra Grodzisk                           Spatra Grodzisk   0 0 0 0
           
            Praska 30   0 0 0 0
Praska 30 0 0 0 0                  
0 0         Perła Szczaki   0 0 0 0
0 0        
Perła Szczaki 0 0 0 0 0 0 0 0           -   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA 7 MOS Wola III Beta Błonie BSS Irzyk -   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
MOS Wola III   0 2     2 0             Beta Błonie 4 4 0 0 0
           
            MOS Wola III 3 2 2 0 0
Beta Błonie 2 0 0 0   2 0            
0 0         BSS Irzyk 2 0 4 0 0
0 0        
BSS Irzyk 0 2 0 0 0 2 0 0           -   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA 8 Esperanto Olimp II Mińsk Sęp Żelechów -   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Esperanto   2 0 25 11 0 2 19 25         Sęp Żelechów 4 4 0 100 63
25 11 19 25    
            Esperanto 3 2 2 88 72
Olimp II Mińsk 0 2 11 25   0 2 5 25        
11 25 20 25     Olimp II Mińsk 1 0 4 47 100
0 0        
Sęp Żelechów 2 0 25 19 2 0 25 5           -   0 0 0 0
25 19 25 20    
0 0 0 0    
- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA 9 Wrzos Międzyborów Orlęta Raszyn G-8 Bielany -   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Wrzos Międzyborów                           Wrzos Międzyborów   0 0 0 0
           
            -   0 0 0 0
Orlęta Raszyn 0 0 0 0                  
0 0         G-8 Bielany   0 0 0 0
0 0        
G-8 Bielany 0 0 0 0 0 0 0 0           Orlęta Raszyn   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA 10 Sparta Warszawa Rutki Płońsk MKS Pruszków -   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Sparta Warszawa   2 0 25 7 2 0 25 1         Sparta Warszawa 4 4 0 100 22
25 9 25 5    
            Rutki Płońsk 3 2 2 66 70
Rutki Płońsk 0 2 7 25   2 0 25 11        
9 25 25 9     MKS Pruszków 2 0 4 26 100
0 0        
MKS Pruszków 0 2 1 25 0 2 11 25           -   0 0 0 0
5 25 9 25    
0 0 0 0    
- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA 11 Atena II Warszawa KS Halinów Olimp Tłuszcz -   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Atena II Warszawa   2 0     0 2             Olimp Tłuszcz 4 4 0 0 0
           
            Atena II Warszawa 3 2 2 0 0
KS Halinów 0 2 0 0   0 2            
0 0         KS Halinów 2 0 4 0 0
0 0        
Olimp Tłuszcz 2 0 0 0 2 0 0 0           -   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
GRUPA 12 Trójka Kobyłka Nike II Ostrołęka Polonez Wyszków KS Zamek   PKT  SETY  MAŁE PUNKTY
Trójka Kobyłka                           Trójka Kobyłka   0 0 0 0
           
            Nike II Ostrołęka   0 0 0 0
Nike II Ostrołęka 0 0 0 0                  
0 0         KS Zamek   0 0 0 0
0 0        
Polonez Wyszków 0 0 0 0 0 0 0 0           Polonez Wyszków   0 0 0 0
0 0 0 0    
0 0 0 0    
KS Zamek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0